• Třídní schůzky 2018/2019

26. 9. 2018: rodiče dětí z první třídy
    23. 10. 2018: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    11. 12. 2018: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    16. 4. 2019: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

14. 11. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    16. 1. 2019 - pololetní pedagogická rada
    17. 4. 2019 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 6. 2019 - závěrečná pedagogická rada

ovoce-do-skol

Naše škola se zapojila do nového projektu Evropské unie a České republiky „Ovoce do škol“. Je určen žákům prvních až pátých ročníků základních škol.

Cílem projektu je zvýšit u dětí oblibu ovoce a zeleniny, přispět ke změně jejich stravovacích návyků, a zlepšit tak zdravotní stav mladé populace. Projekt je dále využíván k doplnění výuky o zdravé výživě, která probíhá v přírodovědných hodinách. Více informací na www.ovocedoskol.eu

Prostředky na tento projekt poskytuje Evropská unie (73 % ) a Česká republika ( 27 % ). Tato podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu, dále na balené, popřípadě různě upravené ovoce a zeleninu - vše bez konzervantů, přidaného cukru, sladidel, soli a tuků.

Dodavatelem produktů je společnost Laktea, o.p.s. Nárok na čerstvé ovoce a zeleninu mají zcela zdarma všichni žáci 1. až 5. ročníku. Produkty jsou do školy dodávány přibližně dvakrát měsíčně.

Na naší škole má tento projekt na starost paní učitelka Mgr. Jolana Pokorná – kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.