• Třídní schůzky 2018/2019

26. 9. 2018: rodiče dětí z první třídy
    23. 10. 2018: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    11. 12. 2018: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    16. 4. 2019: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

14. 11. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    16. 1. 2019 - pololetní pedagogická rada
    17. 4. 2019 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 6. 2019 - závěrečná pedagogická rada

ŠKOLNÍ ZAHRADA – MÍSTO PRO POZNÁVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RELAXACI

skolni-zahradaTento projekt byl schválen a realizován na základě příspěvku z Grantového fondu Libereckého  kraje – „Program podpory ekologické výchovy a osvěty“ a z grantu Nadace Partnerství se sídlem Údolní 33 v Brně, jehož žádost vypracovala paní učitelka Ing. Ivana Gebrtová.
Realizace projektu začala v září 2011. Díky aktivní pomoci dětí naší školy a vyučujících – především paní učitelky Gebrtové a paní učitelky Jónové - byla dokončena v červnu 2012.
Nejprve bylo třeba vyčistit a uklidit pozemek, byl odstraněn starý skleník a vykáceny některé stromy. Pak byly provedeny další úpravy zahradní plochy. Vybudovali jsme ohniště, skalku a pískoviště. Děti a učitelé zasadili stromky a keře, které budou sloužit pro výuku a postupně dají vznik živému plotu. Bylo vytvořeno venkovní posezení, které může sloužit jako učebna v přírodě, ale i jako místo pro odpočinek. Už teď se na to těší i děti z naší družiny, které také podle svých sil pomáhají. Práce a budování na zahradě tímto nekončí. Už nyní jsou další plány, jak se bude v úpravách pokračovat příští školní rok.
Dne 25.6.2012 byla naše zahrada slavnostně otevřena. Byli pozváni sponzoři a zástupci spolupracujících organizací – paní Ing.Jitka Novotná, Drobné služby města Rokytnice nad Jizerou, pan Petr Udatný, Městský úřad Rokytnice nad Jizerou, Dům dětí a mládeže v Rokytnici nad Jizerou, pan Ing.Petr Štěpánek, Lesní správa KRNAP. Bez nich bychom projekt nemohli realizovat a velice jim touto cestou všichni děkujeme za ochotu, pomoc a vstřícnost.

Více fotek naleznete ve fotogalerii.