• Třídní schůzky 2018/2019

26. 9. 2018: rodiče dětí z první třídy
    23. 10. 2018: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    11. 12. 2018: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    16. 4. 2019: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

14. 11. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    16. 1. 2019 - pololetní pedagogická rada
    17. 4. 2019 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 6. 2019 - závěrečná pedagogická rada

SPONZOŘI ŠKOLY VE

ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Velice děkujeme všem sponzorům naší školy, kteří nám ve školním roce 2017/2018 pomáhali různou formou pomoci a služeb, nebo poradenskou prací. Moc děkujeme za ochotu a vstřícnost.

p. Michal Banýr, p. Vladimír Braun, p. Kateřina Brožíková, Gabriela a Tomáš Buluškovi, p. Milan Červinka, Drobné služby Rokytnice nad Jizerou, DDM Rokytnice nad Jizerou, EMBA s.r.o., p. Marcela Fišerová, p. Milan Fojt, Bouda Hadovka, p. Eva Hanoutová, p. Ivana Hlavová, p. Pavel Hnyk, rodina Holcova, Horská služba - p. Jiří Nedvěd ml., manželé Hruškovi, manželé Chmelíkovi, p. Daniel Janata, manželé Javůrkovi, p. Jaroslav Jiřička, p. Petr Jon, manželé Eva a Petr Kadaví, manželé Krejčí, p. Karel Kučera, p. Bohumil Kuřina, p. Luboš Kynčl, Kateřina a Martin Langerovi, Denisa a Petr Langerovi, lyžařská škola MAJOR SKI, p. Vladimír Málek, MěÚ Rokytnice nad Jizerou, p. Jan Mikolášek, p. Veronika Mikolášková, MOUNTAIN BASE - p. Pavel Činátl, p. Michaela Mráčková, p. Karel Mrázek, p. Jiří Nedvěd st., p. Hynek Novotný, p. Zdeněk Novotný, p. Jindřich Palme, Kavárna Pralinka, manželé Prokešovi, p. Vladislava Růžičková, p. Ing Jana Sajdlová, p. Alena Setunská, Skiareál Pařez, p. Šárka Slavíková, manželé Smolovi, TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, firma SURA, Studenov – lyžařský areál, p. Petr Šilhavý, p. Hana Škodová, Šárka a Rostislav Šturmovi, p. Lukáš Tošovský, p. Jan Tříska, p, Gabriela Tumová, firma Udatný, p. Milan Vaškovič, p. Lucie Zlámalová.