• Třídní schůzky 2020/2021
    září 2020
    přesný termín včas oznámí tř. uč. Mgr. B. Herčíková
    20. 10. 2020
     - třídní schůzky jen ve třídách, zač. v 17 hod.
    15. 12. 2020
     - třídní schůzky + konzultační odpoledne
    20. 4. 2021 - třídní schůzky + konzultační odpoledne

středa 18. 11. 2020
    středa 13. 1. 2021
    středa 14. 4. 2021
    středa 16. 6. 2021

Platby obědů

Obědy je možné zaplatit těmito způsoby:

1. Platba v hotovosti:

Strávník obdrží každý měsíc od vedoucí školní jídelny kartičku s přesnou částkou, kterou je třeba do konce měsíce uhradit. Platba v hotovosti se provádí v kanceláři jídelny – v průběhu dopoledních hodin.

2. Platba převodem z účtu :

1. Jednorázovým příkazem z vlastního účtu u kterékoli banky, částka není omezena (např. na ½ roku najednou).
    2. Trvalým příkazem z vlastního účtu u kterékoli banky se splatností nejpozději k 25. každého měsíce. Výše zálohy není limitována – doporučujeme částku minimálně na jeden kalendářní měsíc (tj. 450,- Kč).

Číslo účtu u Poštovní spořitelny: 244 277 962 / 0300
Variabilní symbol: - evidenční číslo strávníka, přidělené PC v jídelně (je stejné po celou dobu školní. docházky)

Platba se provádí vždy měsíc dopředu

Například stravné na měsíc říjen musí být zaplaceno do 30.září, na listopad do 31 října apod., při bankovním převodu vždy do 15. v měsíci.

Zálohy na září v hotovosti je nutné zaplatit do konce června nebo poslední týden v srpnu od 8 do 14 hodin v kanceláři školní jídelny, zálohy bankovním převodem pak během srpna.
Při neuhrazení obědů do konce předešlého měsíce, bude strávník z dalších obědů automaticky odhlášen.

Na stav konta a na konkrétně odhlášené dny se můžete kdykoliv telefonicky nebo osobně informovat v kanceláři školní jídelny.