• Třídní schůzky 2020/2021
    září 2020
    přesný termín včas oznámí tř. uč. Mgr. B. Herčíková
    20. 10. 2020
     - třídní schůzky jen ve třídách, zač. v 17 hod.
    15. 12. 2020
     - třídní schůzky + konzultační odpoledne
    20. 4. 2021 - třídní schůzky + konzultační odpoledne

středa 18. 11. 2020
    středa 13. 1. 2021
    středa 14. 4. 2021
    středa 16. 6. 2021

ovoce-do-skol

Naše škola se zapojila do nového projektu Evropské unie a České republiky „Ovoce do škol“. Je určen žákům prvních až pátých ročníků základních škol.

Cílem projektu je zvýšit u dětí oblibu ovoce a zeleniny, přispět ke změně jejich stravovacích návyků, a zlepšit tak zdravotní stav mladé populace. Projekt je dále využíván k doplnění výuky o zdravé výživě, která probíhá v přírodovědných hodinách. Více informací na www.ovocedoskol.eu

Prostředky na tento projekt poskytuje Evropská unie (73 % ) a Česká republika ( 27 % ). Tato podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu, dále na balené, popřípadě různě upravené ovoce a zeleninu - vše bez konzervantů, přidaného cukru, sladidel, soli a tuků.

Dodavatelem produktů je společnost Laktea, o.p.s. Nárok na čerstvé ovoce a zeleninu mají zcela zdarma všichni žáci 1. až 5. ročníku. Produkty jsou do školy dodávány přibližně dvakrát měsíčně.

Na naší škole má tento projekt na starost paní učitelka Mgr. Jolana Pokorná – kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.