Aktuality ve škole

  • Třídní schůzky 2017/2018

    září 2017: rodiče dětí z první třídy - přesný termín s rodiči včas domluví tř. uč. Mgr. R. Dostál
    17. 10. 2017: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    12. 12. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    24. 4. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

  • Narozeniny slaví:
    30. 4.  - Jakub Večerník (1. A)
    01. 05. - Jan Horáček (7. A)
    03. 05. - Filip Hásek (5. A)
    03. 05. - Mgr. Radoslav Dostál
    04. 05. - Jakub Süč (9. A)
    08. 05. - Jana Brožová
    12. 05. - Anna Martinová (8. A)
    14. 05. - Tereza Kocourková (6. A)
    15. 05. - Mgr. Iva Antošová
    15. 05. - Kateřina Neťuková
    17. 05. - Julie Langerová (6. A)
    27. 05. - Jakub Votoček (3. A)
    27. 05. - Radek Šmíd




    18. 03. - Pavel Gangur (1. A)

    24. 03. - Ester Zlámalová (7. A)
    26. 03. - Ing. Ivana Gebrtová
    29. 03. - Petr Nechanický (9. A)
    31. 03. - Jiří Fišer (2. A)
    01. 04. - Hana Marková (5. A)
    01. 04. - Sára Nosková (7. A)
    04. 04. - Michal Kašpar (5. A)
    05. 04. - Pavel Švanda (6. A)
    05. 04. - Marie Bulušková (2. A)
    16. 04. - Petra Mečířová (1. C)

    07. 03. - Martina Hájková (3. A)
    08. 03. - Lucie Pohořalá (4. A)
    09. 03. - Adéla Prokešová (3. A)
    12. 03. - Elen Martínková (6. A)
    12. 03. - Adéla Poslušná (1. A)
    13. 03. - Pavel Slavík (5. A)
    14. 03. - Antonín Javůrek (4. A)
    15. 03. - Barbora Kalendová (7. A)


    05. 02. - Michal Holubec (7. A)
    05. 02. - Eliška Lutzová (6. A)
    07. 02. - Denisa Kučerová (5. A)
    07. 02. - Karolína Smolařová (9. A)
    11. 02. - Jarmila Tokárová
    13. 02. - Petr Prieger (9. A)
    13. 02. - Oliver Saska (1. A)
    16. 02. - Josef Jindřišek (6. A)
    16. 02. - Pavel Šturma (8. A)
    17. 02. - Tomáš Seidl (4. A)
    22. 02. - Mgr. Jarmila Vávrová
    25. 02. - Vojtěch Čermák (8. B)
    27. 05. - Šimon Hloušek (3. A)
    01. 03. - Nela Jonová (5. A)


    06. 01. - Matouš Kučera (2. A)
    12. 01. - Jonáš Erlebach (5. A)
    18. 01. - Ondřej Martinek (2. A)
    18. 01. - Jakub Šilhavý (5. A)
    18. 01. - Anna Večerníková (5. A)
    19. 01. - Petr Drtina (2. A)
    22. 01. - Adéla Pohořalá (6. A)
    24. 01. - Dominik Štens (8. A)
    25. 01. - Matěj Ditz (8. A)
    25. 01. - Aneta Chmelíková (4. A)
    25. 01. - Ondřej Tulka (8. A)
    27. 01. - Ondřej Apltauer (6. A) 

    06. 12. - Eliška Pohořalá (3. A)
    06. 12. - Petr Šilhavý (1. A)
    08. 12. - Vendula Alžběta Mazourová (1. C)
    09. 12. - Ester Vrdlovcová (1. A)
    10. 12. - David Jon (3. A)
    16. 12. - Barbora Hanoutová (3. A)
    17. 12. - Ellen Počinková (9. A)
    18. 12. - Eliška Hnyková (9. A)
    20. 12. - Monika Martinková (8. B)
    22. 12. - Kateřina Kopasová (7. A)
    23. 12. - Anna Kobrová (7. A)
    26. 12. - Natálie Dumková (5. A)
    28. 12. - Nicol Langerová (4. A)
    28. 12. - Natálie Martinková (5. A)
    29. 12. - Mgr. Michaela Hnyková
    31. 12. - Martin Palme (7. A)










    Ondřej Hudák (3. A)
    20. 06. - Petr Kynčl (2. A)
    22. 06. - Michaela Biemannová (5. A)
    22. 06. - Olivie Pouchová (1. A)
    23. 06. - Natálie Body (2. A)
    23. 06. - Karolína Sirůčková (5. A)
    24. 06. - Jan Malík (4. A)
    26. 06. - Jakub Linek (6. A)
    26. 06. - Hana Schoberová (1. A)
    29. 06. - Mgr. Hana Hájková
    30. 06. - Tomáš Pasecký (9. A)
    30. 06. - Adam Vrána (7. B)

  • Volby do školské rady
    Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení ŠKOLSKÉ RADY na funkční období 2017 - 2020 následující:
    zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr. Jana Kantová
    zástupci zřizovate: Mgr. Milan Javůrek, Mgr. Markéta Šmídová
    zástupci rodičů: Lucie Hrušková, Mgr. Lenka Marková
  • Rozpis pedagogických rad

    15. 11. 2017 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 1. 2018 - pololetní pedagogická rada
    18. 4. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    18. 6. 2018 - závěrečná pedagogická rada

Ovoce do škol

 

ovoce-do-skol

Naše škola se zapojila do nového projektu Evropské unie a České republiky „Ovoce do škol“. Je určen žákům prvních až pátých ročníků základních škol.

Cílem projektu je zvýšit u dětí oblibu ovoce a zeleniny, přispět ke změně jejich stravovacích návyků, a zlepšit tak zdravotní stav mladé populace. Projekt je dále využíván k doplnění výuky o zdravé výživě, která probíhá v přírodovědných hodinách. Více informací na www.ovocedoskol.eu

Prostředky na tento projekt poskytuje Evropská unie (73 % ) a Česká republika ( 27 % ). Tato podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu, dále na balené, popřípadě různě upravené ovoce a zeleninu - vše bez konzervantů, přidaného cukru, sladidel, soli a tuků.

Dodavatelem produktů je společnost Laktea, o.p.s. Nárok na čerstvé ovoce a zeleninu mají zcela zdarma všichni žáci 1. až 5. ročníku. Produkty jsou do školy dodávány přibližně dvakrát měsíčně.

Na naší škole má tento projekt na starost paní učitelka Mgr. Jolana Pokorná – kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.