Aktuality ve škole

 • Třídní schůzky 2021/2022
  1. září 2021
   - tř. schůzka 1. A
  vše včas domluví paní tř. uč. Mgr. J. Pokorná


  18. 10. od 17 hod. - pouze ve třídách s tř. uč.

  6. 12. - 16:30 ve třídách a potom i v jídelně

  18. 4. - 16:30 ve třídách a potom i v jídelně

    • Volby do školské rady
  Na základě voleb, které proběhly na jaře 2021, je složení ŠKOLSKÉ RADY na funkční období 2021 - 2024 následující:
  zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr. Jana Kantová
  zástupci zřizovate: Mgr. Milan Javůrek, Mgr. Markéta Šmídová
  zástupci rodičů: Mgr. Lucie Pěničková, Ph.D., Mgr. Lenka Marková
 • Rozpis pedagogických rad

  14. 11. 2022 - čtvrtletní

  18. 1. 2023 - pololetní

  12. 4. 2023 - čtvrtletní

  14. 6. 2023 - závěrečná

 • Zápis do I. třídy pro školní rok 2023/2024 se bude konat ve středu 19. 4. 2023.

Hlavní strana

ZŠ se nachází na Dolním náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Škola disponuje vlastní školní jídelnou a družinou pro 1. stupeň. Věnujeme se mnoha projektům a klademe důraz i na nabídku spousty mimoškolních aktivit pro naše žáky.

ŠKOLNÍ ZAHRADA – MÍSTO PRO POZNÁVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RELAXACI

skolni-zahradaTento projekt byl schválen a realizován na základě příspěvku z Grantového fondu Libereckého  kraje – „Program podpory ekologické výchovy a osvěty“ a z grantu Nadace Partnerství se sídlem Údolní 33 v Brně, jehož žádost vypracovala paní učitelka Ing. Ivana Gebrtová.
Realizace projektu začala v září 2011. Díky aktivní pomoci dětí naší školy a vyučujících – především paní učitelky Gebrtové a paní učitelky Jónové - byla dokončena v červnu 2012.
Nejprve bylo třeba vyčistit a uklidit pozemek, byl odstraněn starý skleník a vykáceny některé stromy. Pak byly provedeny další úpravy zahradní plochy. Vybudovali jsme ohniště, skalku a pískoviště. Děti a učitelé zasadili stromky a keře, které budou sloužit pro výuku a postupně dají vznik živému plotu. Bylo vytvořeno venkovní posezení, které může sloužit jako učebna v přírodě, ale i jako místo pro odpočinek. Už teď se na to těší i děti z naší družiny, které také podle svých sil pomáhají. Práce a budování na zahradě tímto nekončí. Už nyní jsou další plány, jak se bude v úpravách pokračovat příští školní rok.
Dne 25.6.2012 byla naše zahrada slavnostně otevřena. Byli pozváni sponzoři a zástupci spolupracujících organizací – paní Ing.Jitka Novotná, Drobné služby města Rokytnice nad Jizerou, pan Petr Udatný, Městský úřad Rokytnice nad Jizerou, Dům dětí a mládeže v Rokytnici nad Jizerou, pan Ing.Petr Štěpánek, Lesní správa KRNAP. Bez nich bychom projekt nemohli realizovat a velice jim touto cestou všichni děkujeme za ochotu, pomoc a vstřícnost.

Více fotek naleznete ve fotogalerii.