• Třídní schůzky 2020/2021
    září 2020
    přesný termín včas oznámí tř. uč. Mgr. B. Herčíková
    20. 10. 2020
     - třídní schůzky jen ve třídách, zač. v 17 hod.
    15. 12. 2020
     - třídní schůzky + konzultační odpoledne
    20. 4. 2021 - třídní schůzky + konzultační odpoledne

středa 18. 11. 2020
    středa 13. 1. 2021
    středa 14. 4. 2021
    středa 16. 6. 2021

Přijímací řízení na střední školy

Nová podoba přijímacího řízení (2016/2017) - klikněte sem.

• vyberte si z nabídky oborů vzdělávání, informujte se o školách na internetu (www. atlasskolstvi.cz, www. edulk.cz, www.infoabsolvent.cz)
  • využijte Dnů otevřených dveří, Burz středních škol (např. v Liberci, Turnově)
  • konzultuje s výchovným poradcem
  • ověřte si kritéria přijetí na konkrétní školu (zveřejněny do 31.10. u oborů s talentovou zkouškou a do 31. 1. u oborů bez talentové zkoušky)
  • vytiskněte si přihlášky – do 1. kola pouze 2 přihlášky, do 2. kola neomezeně, vyplňte si je a nechte si potvrdit prospěch na ZŠ
  • odevzdejte přihlášky přímo střední škole, na kterou se hlásíte (doporučeně poštou): do 30. 11. obory s talentovou zkouškou a do 15. 3. obory bez talentové zkoušky
  • zápisový lístek (pouze jeden) obdržíte na ZŠ (zároveň s pololetním vysvědčením), nelze ho volně stáhnout
  • přijímací řízení do oborů s talentovou zkouškou se koná v termínech od 2.1. do 15. 1., do oborů bez talentové zkoušky v termínech od 22. 4. do 30. 4.
  • střední školy zveřejní seznam přijatých uchazečů na internetu do 3 pracovních dnů po ukončení zkoušek, svůj zájem nastoupit na vybranou školu potvrdíte zasláním zápisového lístku do 10 pracovních dnů
  • nepřijatí uchazeči budou informování písemně (poštou), do 3 pracovních dnů doručení je možné podat odvolání proti nepřijetí
  • nepřijatý uchazeč se účastní 2. kola přijímacího řízení, počet přihlášek není omezen (seznam volných míst je na www.edulk.cz )