Aktuality ve škole

  • Třídní schůzky 2017/2018

    září 2017: rodiče dětí z první třídy - přesný termín s rodiči včas domluví tř. uč. Mgr. R. Dostál
    17. 10. 2017: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    12. 12. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    24. 4. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

  • Narozeniny slaví:
    30. 4.  - Jakub Večerník (1. A)
    01. 05. - Jan Horáček (7. A)
    03. 05. - Filip Hásek (5. A)
    03. 05. - Mgr. Radoslav Dostál
    04. 05. - Jakub Süč (9. A)
    08. 05. - Jana Brožová
    12. 05. - Anna Martinová (8. A)
    14. 05. - Tereza Kocourková (6. A)
    15. 05. - Mgr. Iva Antošová
    15. 05. - Kateřina Neťuková
    17. 05. - Julie Langerová (6. A)
    27. 05. - Jakub Votoček (3. A)
    27. 05. - Radek Šmíd




    18. 03. - Pavel Gangur (1. A)

    24. 03. - Ester Zlámalová (7. A)
    26. 03. - Ing. Ivana Gebrtová
    29. 03. - Petr Nechanický (9. A)
    31. 03. - Jiří Fišer (2. A)
    01. 04. - Hana Marková (5. A)
    01. 04. - Sára Nosková (7. A)
    04. 04. - Michal Kašpar (5. A)
    05. 04. - Pavel Švanda (6. A)
    05. 04. - Marie Bulušková (2. A)
    16. 04. - Petra Mečířová (1. C)

    07. 03. - Martina Hájková (3. A)
    08. 03. - Lucie Pohořalá (4. A)
    09. 03. - Adéla Prokešová (3. A)
    12. 03. - Elen Martínková (6. A)
    12. 03. - Adéla Poslušná (1. A)
    13. 03. - Pavel Slavík (5. A)
    14. 03. - Antonín Javůrek (4. A)
    15. 03. - Barbora Kalendová (7. A)


    05. 02. - Michal Holubec (7. A)
    05. 02. - Eliška Lutzová (6. A)
    07. 02. - Denisa Kučerová (5. A)
    07. 02. - Karolína Smolařová (9. A)
    11. 02. - Jarmila Tokárová
    13. 02. - Petr Prieger (9. A)
    13. 02. - Oliver Saska (1. A)
    16. 02. - Josef Jindřišek (6. A)
    16. 02. - Pavel Šturma (8. A)
    17. 02. - Tomáš Seidl (4. A)
    22. 02. - Mgr. Jarmila Vávrová
    25. 02. - Vojtěch Čermák (8. B)
    27. 05. - Šimon Hloušek (3. A)
    01. 03. - Nela Jonová (5. A)


    06. 01. - Matouš Kučera (2. A)
    12. 01. - Jonáš Erlebach (5. A)
    18. 01. - Ondřej Martinek (2. A)
    18. 01. - Jakub Šilhavý (5. A)
    18. 01. - Anna Večerníková (5. A)
    19. 01. - Petr Drtina (2. A)
    22. 01. - Adéla Pohořalá (6. A)
    24. 01. - Dominik Štens (8. A)
    25. 01. - Matěj Ditz (8. A)
    25. 01. - Aneta Chmelíková (4. A)
    25. 01. - Ondřej Tulka (8. A)
    27. 01. - Ondřej Apltauer (6. A) 

    06. 12. - Eliška Pohořalá (3. A)
    06. 12. - Petr Šilhavý (1. A)
    08. 12. - Vendula Alžběta Mazourová (1. C)
    09. 12. - Ester Vrdlovcová (1. A)
    10. 12. - David Jon (3. A)
    16. 12. - Barbora Hanoutová (3. A)
    17. 12. - Ellen Počinková (9. A)
    18. 12. - Eliška Hnyková (9. A)
    20. 12. - Monika Martinková (8. B)
    22. 12. - Kateřina Kopasová (7. A)
    23. 12. - Anna Kobrová (7. A)
    26. 12. - Natálie Dumková (5. A)
    28. 12. - Nicol Langerová (4. A)
    28. 12. - Natálie Martinková (5. A)
    29. 12. - Mgr. Michaela Hnyková
    31. 12. - Martin Palme (7. A)










    Ondřej Hudák (3. A)
    20. 06. - Petr Kynčl (2. A)
    22. 06. - Michaela Biemannová (5. A)
    22. 06. - Olivie Pouchová (1. A)
    23. 06. - Natálie Body (2. A)
    23. 06. - Karolína Sirůčková (5. A)
    24. 06. - Jan Malík (4. A)
    26. 06. - Jakub Linek (6. A)
    26. 06. - Hana Schoberová (1. A)
    29. 06. - Mgr. Hana Hájková
    30. 06. - Tomáš Pasecký (9. A)
    30. 06. - Adam Vrána (7. B)

  • Volby do školské rady
    Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení ŠKOLSKÉ RADY na funkční období 2017 - 2020 následující:
    zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr. Jana Kantová
    zástupci zřizovate: Mgr. Milan Javůrek, Mgr. Markéta Šmídová
    zástupci rodičů: Lucie Hrušková, Mgr. Lenka Marková
  • Rozpis pedagogických rad

    15. 11. 2017 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 1. 2018 - pololetní pedagogická rada
    18. 4. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    18. 6. 2018 - závěrečná pedagogická rada

Projekt zdravý životní styl

Do projektu jsou zapojeny třídy III. A; IV. A; VII. A; VIII. A; prakt.a spec. 

a vyučující: Mgr. Jana Janouchová, Mgr. Jana Kantová, Mgr. Radoslav Dostál.

1. téma: PRVNÍ POMOC - pro každou třídu i pro učitele probíhají dva bloky (blok A a blok B)

8. 4. 8:00 - III. A - blok A; 11:00 - IV. A - blok A

9. 4. 8:00 - prakt. a spec. třída - blok A; 12:00 - vyučující - blok A

13. 4.  8:00 - VII. A - blok A; 11:00 - VIII. A - blok A

4. 5. 8:00 - III. A - blok B; 11:00 - IV. A - blok B

6. 5. 8:00 - prakt. a spec. třída - blok B; 13:00 - vyučující - blok B

11. 5. 8:00 - VII. A - blok B; 11:00 - VIII. A - blok B 

2. téma: DOPRAVNÍ VÝCHOVA

10. 4. 8:00 - 12:00 (4 vyučovací hodiny) - v předem určených učebnách

III. A; IV. A; VII. A; VIII. A; prakt. a spec. třída