Aktuality ve škole

  • Třídní schůzky 2018/2019

    26. 9. 2018: rodiče dětí z první třídy
    23. 10. 2018: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    11. 12. 2018: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    16. 4. 2019: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

  • Volby do školské rady
    Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení ŠKOLSKÉ RADY na funkční období 2017 - 2020 následující:
    zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr. Jana Kantová
    zástupci zřizovate: Mgr. Milan Javůrek, Mgr. Markéta Šmídová
    zástupci rodičů: Lucie Hrušková, Mgr. Lenka Marková
  • Rozpis pedagogických rad

    14. 11. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    16. 1. 2019 - pololetní pedagogická rada
    17. 4. 2019 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 6. 2019 - závěrečná pedagogická rada

Jídelníček

 

Platí od 18. února do 22. února 2019

 

Pondělí:  
polévka bramborová 1,9
bramborové copánky s mákem 1,7 
kompot  
Úterý:  
polévka zeleninová s kuskusem 1,9 
vepřové na paprice, houskový knedlík, jablko 1,3,7 
Středa:                                   
polévka hrášková 1,9
zapečené těstoviny se sýrem 1,3,7 
kyselá okurka  10 
Čtvrtek:  
polévka s masovými knedlíčky 3,9
vepřové po srbsku, rýže  1,9 
Pátek:  
polévka s vaječnou jíškou  1,3,9
sekaná pečeně, bílé zelí, brambor 1,3,7
   
Pitný režim:  voda s citrónem, neslazený čaj, čaj s citrónem, džus, ledový čaj, ovocné koncentráty LINIE  

 Seznam sledovaných alergenů:

01 obiloviny obsahující lepek 08 skořápkové plody
02 korýši a výrobky z nich 09 celer a výrobky z něj
03 vejce a výrobky z nich 10 hořčice a výrobky z nich
04 ryby a výrobky z nich 11 sezamová semena a výrobky z nich
05 podzemnice olejná 12 oxid siřičitý a siřičitany
06 sójové boby a výrobky z nich 13 vlčí bob a výrobky z něj
07 mléko a výrobky z něj včetně laktózy 14 měkkýši a výrobky z nich