Aktuality ve škole

  • Třídní schůzky 2017/2018

    září 2017: rodiče dětí z první třídy - přesný termín s rodiči včas domluví tř. uč. Mgr. R. Dostál
    17. 10. 2017: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    12. 12. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    24. 4. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

  • Narozeniny slaví:
    30. 4.  - Jakub Večerník (1. A)
    01. 05. - Jan Horáček (7. A)
    03. 05. - Filip Hásek (5. A)
    03. 05. - Mgr. Radoslav Dostál
    04. 05. - Jakub Süč (9. A)
    08. 05. - Jana Brožová
    12. 05. - Anna Martinová (8. A)
    14. 05. - Tereza Kocourková (6. A)
    15. 05. - Mgr. Iva Antošová
    15. 05. - Kateřina Neťuková
    17. 05. - Julie Langerová (6. A)
    27. 05. - Jakub Votoček (3. A)
    27. 05. - Radek Šmíd




    18. 03. - Pavel Gangur (1. A)

    24. 03. - Ester Zlámalová (7. A)
    26. 03. - Ing. Ivana Gebrtová
    29. 03. - Petr Nechanický (9. A)
    31. 03. - Jiří Fišer (2. A)
    01. 04. - Hana Marková (5. A)
    01. 04. - Sára Nosková (7. A)
    04. 04. - Michal Kašpar (5. A)
    05. 04. - Pavel Švanda (6. A)
    05. 04. - Marie Bulušková (2. A)
    16. 04. - Petra Mečířová (1. C)

    07. 03. - Martina Hájková (3. A)
    08. 03. - Lucie Pohořalá (4. A)
    09. 03. - Adéla Prokešová (3. A)
    12. 03. - Elen Martínková (6. A)
    12. 03. - Adéla Poslušná (1. A)
    13. 03. - Pavel Slavík (5. A)
    14. 03. - Antonín Javůrek (4. A)
    15. 03. - Barbora Kalendová (7. A)


    05. 02. - Michal Holubec (7. A)
    05. 02. - Eliška Lutzová (6. A)
    07. 02. - Denisa Kučerová (5. A)
    07. 02. - Karolína Smolařová (9. A)
    11. 02. - Jarmila Tokárová
    13. 02. - Petr Prieger (9. A)
    13. 02. - Oliver Saska (1. A)
    16. 02. - Josef Jindřišek (6. A)
    16. 02. - Pavel Šturma (8. A)
    17. 02. - Tomáš Seidl (4. A)
    22. 02. - Mgr. Jarmila Vávrová
    25. 02. - Vojtěch Čermák (8. B)
    27. 05. - Šimon Hloušek (3. A)
    01. 03. - Nela Jonová (5. A)


    06. 01. - Matouš Kučera (2. A)
    12. 01. - Jonáš Erlebach (5. A)
    18. 01. - Ondřej Martinek (2. A)
    18. 01. - Jakub Šilhavý (5. A)
    18. 01. - Anna Večerníková (5. A)
    19. 01. - Petr Drtina (2. A)
    22. 01. - Adéla Pohořalá (6. A)
    24. 01. - Dominik Štens (8. A)
    25. 01. - Matěj Ditz (8. A)
    25. 01. - Aneta Chmelíková (4. A)
    25. 01. - Ondřej Tulka (8. A)
    27. 01. - Ondřej Apltauer (6. A) 

    06. 12. - Eliška Pohořalá (3. A)
    06. 12. - Petr Šilhavý (1. A)
    08. 12. - Vendula Alžběta Mazourová (1. C)
    09. 12. - Ester Vrdlovcová (1. A)
    10. 12. - David Jon (3. A)
    16. 12. - Barbora Hanoutová (3. A)
    17. 12. - Ellen Počinková (9. A)
    18. 12. - Eliška Hnyková (9. A)
    20. 12. - Monika Martinková (8. B)
    22. 12. - Kateřina Kopasová (7. A)
    23. 12. - Anna Kobrová (7. A)
    26. 12. - Natálie Dumková (5. A)
    28. 12. - Nicol Langerová (4. A)
    28. 12. - Natálie Martinková (5. A)
    29. 12. - Mgr. Michaela Hnyková
    31. 12. - Martin Palme (7. A)










    Ondřej Hudák (3. A)
    20. 06. - Petr Kynčl (2. A)
    22. 06. - Michaela Biemannová (5. A)
    22. 06. - Olivie Pouchová (1. A)
    23. 06. - Natálie Body (2. A)
    23. 06. - Karolína Sirůčková (5. A)
    24. 06. - Jan Malík (4. A)
    26. 06. - Jakub Linek (6. A)
    26. 06. - Hana Schoberová (1. A)
    29. 06. - Mgr. Hana Hájková
    30. 06. - Tomáš Pasecký (9. A)
    30. 06. - Adam Vrána (7. B)

  • Volby do školské rady
    Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení ŠKOLSKÉ RADY na funkční období 2017 - 2020 následující:
    zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr. Jana Kantová
    zástupci zřizovate: Mgr. Milan Javůrek, Mgr. Markéta Šmídová
    zástupci rodičů: Lucie Hrušková, Mgr. Lenka Marková
  • Rozpis pedagogických rad

    15. 11. 2017 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 1. 2018 - pololetní pedagogická rada
    18. 4. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    18. 6. 2018 - závěrečná pedagogická rada

Platby obědů

Obědy je možné zaplatit těmito způsoby:

  1. Platba v hotovosti:

    Strávník obdrží každý měsíc od vedoucí školní jídelny kartičku s přesnou částkou, kterou je třeba do konce měsíce uhradit. Platba v hotovosti se provádí v kanceláři jídelny – v průběhu dopoledních hodin.

  2. Platba převodem z účtu :

    1. Jednorázovým příkazem z vlastního účtu u kterékoli banky, částka není omezena (např. na ½ roku najednou).
    2. Trvalým příkazem z vlastního účtu u kterékoli banky se splatností nejpozději k 25. každého měsíce. Výše zálohy není limitována – doporučujeme částku minimálně na jeden kalendářní měsíc (tj. 450,- Kč).

Číslo účtu u Poštovní spořitelny: 244 277 962 / 0300
Variabilní symbol: - evidenční číslo strávníka, přidělené PC v jídelně (je stejné po celou dobu školní. docházky)

Platba se provádí vždy měsíc dopředu

Například stravné na měsíc říjen musí být zaplaceno do 30.září, na listopad do 31 října apod., při bankovním převodu vždy do 15. v měsíci.

Zálohy na září v hotovosti je nutné zaplatit do konce června nebo poslední týden v srpnu od 8 do 14 hodin v kanceláři školní jídelny, zálohy bankovním převodem pak během srpna.
Při neuhrazení obědů do konce předešlého měsíce, bude strávník z dalších obědů automaticky odhlášen.

Na stav konta a na konkrétně odhlášené dny se můžete kdykoliv telefonicky nebo osobně informovat v kanceláři školní jídelny.