HLEDÁM 3D KREATIVNÍ JEDINCE DO PROJEKTOVÉHO TÝMU

Dobrý den, ahoj!

Moje výzva se týká všech (žákyň, žáků, pedagogů, absolventů naší školy, rodičů i přátel naší školy), kteří mají nějaký vztah k 3D tisku.

Na 3. pokus se mi podařilo uspět ve výzvě Průša Academy – zaregistroval jsem naši školu do programu Průša pro školy a už máme podepsanou smlouvu o bezplatném zapůjčení 3D tiskárny Original Prusa i3 MK3S na 3 měsíce.

V nejbližších dnech absolvuji on-line školení v obsluze přístroje a hned poté nám DPD tiskárnu doručí.

CÍL NAŠÍ SPOLEČNÉ PRÁCE?: Když společně dokážeme během následujících 3 měsíců vytvořit kvalitní školní projekt (např. výroba 3D didaktických pomůcek pro podporu výuky Č, M, Z, Př, D, Aj,Hv …., který pak nabídneme ke sdílení všem školám - dle požadavků Průša Academy), tak tiskárnu v hodnotě  20.000,- nebudeme vracet, ale zůstane trvale  v majetku školy.

Kdo je vítán?

1.) Tiskárna přijede ve stavebnici – proto hledám někoho, kdo má zkušenost se sestavováním tiskáren Průša. Nepovažuji se za technické nemehlo, ale moc rád ušetřím čas s kýmkoli, kdo už někdy nějakou Průša 3D tiskárnu sestavoval.

2.) Nové zařízení musíme zabydlet ve školní síti – vítám každého, kdo má zájem instalovat tiskárnu a SW pro modelování 3D objektů.

3.) Zatím jsem párkrát na školení viděl, jak se pracuje se SW AUTODESK TINCERCAD. Umím se to naučit sám, ale čas a práci mi ušetří kdokoli, kdo má s 3D modelováním už nějaké zkušenosti.

4.) Vítána je každá p. učitelka, která už nyní tomto projektu vidí nějaký kreativní potenciál pro svoji výuku a chce ho rozvést.

5.) Kdokoli, kdo může a hlavně chce jakkoli přispět k úspěchu této akce.

A co nabízím jako odměnu za vaši práci? Nemalou věc - pocit dobře investované energie a k tomu kávu, čaj, minerálku, sušenky.

Kdo se alespoň trochu vidíte v bodech 1-5 - prosím neváhejte a staňte se členy 3D týmu zde:

Předem děkuji za spolupráci.

Radek Šmíd