Aktuality ve škole

  • Třídní schůzky 2017/2018

    září 2017: rodiče dětí z první třídy - přesný termín s rodiči včas domluví tř. uč. Mgr. R. Dostál
    17. 10. 2017: třídní schůzky od 17 hodin ve třídách (bez konzultačního odpoledne)
    12. 12. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    24. 4. 2017: schůzky ve třídách od 16:30 pokračují v 17 hod. v jídelně jako konzultační odpoledne
    prakt. a spec. třída - začátek vždy v 15 hodin

  • Narozeniny slaví:
    30. 4.  - Jakub Večerník (1. A)
    01. 05. - Jan Horáček (7. A)
    03. 05. - Filip Hásek (5. A)
    03. 05. - Mgr. Radoslav Dostál
    04. 05. - Jakub Süč (9. A)
    08. 05. - Jana Brožová
    12. 05. - Anna Martinová (8. A)
    14. 05. - Tereza Kocourková (6. A)
    15. 05. - Mgr. Iva Antošová
    15. 05. - Kateřina Neťuková
    17. 05. - Julie Langerová (6. A)
    27. 05. - Jakub Votoček (3. A)
    27. 05. - Radek Šmíd




    18. 03. - Pavel Gangur (1. A)

    24. 03. - Ester Zlámalová (7. A)
    26. 03. - Ing. Ivana Gebrtová
    29. 03. - Petr Nechanický (9. A)
    31. 03. - Jiří Fišer (2. A)
    01. 04. - Hana Marková (5. A)
    01. 04. - Sára Nosková (7. A)
    04. 04. - Michal Kašpar (5. A)
    05. 04. - Pavel Švanda (6. A)
    05. 04. - Marie Bulušková (2. A)
    16. 04. - Petra Mečířová (1. C)

    07. 03. - Martina Hájková (3. A)
    08. 03. - Lucie Pohořalá (4. A)
    09. 03. - Adéla Prokešová (3. A)
    12. 03. - Elen Martínková (6. A)
    12. 03. - Adéla Poslušná (1. A)
    13. 03. - Pavel Slavík (5. A)
    14. 03. - Antonín Javůrek (4. A)
    15. 03. - Barbora Kalendová (7. A)


    05. 02. - Michal Holubec (7. A)
    05. 02. - Eliška Lutzová (6. A)
    07. 02. - Denisa Kučerová (5. A)
    07. 02. - Karolína Smolařová (9. A)
    11. 02. - Jarmila Tokárová
    13. 02. - Petr Prieger (9. A)
    13. 02. - Oliver Saska (1. A)
    16. 02. - Josef Jindřišek (6. A)
    16. 02. - Pavel Šturma (8. A)
    17. 02. - Tomáš Seidl (4. A)
    22. 02. - Mgr. Jarmila Vávrová
    25. 02. - Vojtěch Čermák (8. B)
    27. 05. - Šimon Hloušek (3. A)
    01. 03. - Nela Jonová (5. A)


    06. 01. - Matouš Kučera (2. A)
    12. 01. - Jonáš Erlebach (5. A)
    18. 01. - Ondřej Martinek (2. A)
    18. 01. - Jakub Šilhavý (5. A)
    18. 01. - Anna Večerníková (5. A)
    19. 01. - Petr Drtina (2. A)
    22. 01. - Adéla Pohořalá (6. A)
    24. 01. - Dominik Štens (8. A)
    25. 01. - Matěj Ditz (8. A)
    25. 01. - Aneta Chmelíková (4. A)
    25. 01. - Ondřej Tulka (8. A)
    27. 01. - Ondřej Apltauer (6. A) 

    06. 12. - Eliška Pohořalá (3. A)
    06. 12. - Petr Šilhavý (1. A)
    08. 12. - Vendula Alžběta Mazourová (1. C)
    09. 12. - Ester Vrdlovcová (1. A)
    10. 12. - David Jon (3. A)
    16. 12. - Barbora Hanoutová (3. A)
    17. 12. - Ellen Počinková (9. A)
    18. 12. - Eliška Hnyková (9. A)
    20. 12. - Monika Martinková (8. B)
    22. 12. - Kateřina Kopasová (7. A)
    23. 12. - Anna Kobrová (7. A)
    26. 12. - Natálie Dumková (5. A)
    28. 12. - Nicol Langerová (4. A)
    28. 12. - Natálie Martinková (5. A)
    29. 12. - Mgr. Michaela Hnyková
    31. 12. - Martin Palme (7. A)










    Ondřej Hudák (3. A)
    20. 06. - Petr Kynčl (2. A)
    22. 06. - Michaela Biemannová (5. A)
    22. 06. - Olivie Pouchová (1. A)
    23. 06. - Natálie Body (2. A)
    23. 06. - Karolína Sirůčková (5. A)
    24. 06. - Jan Malík (4. A)
    26. 06. - Jakub Linek (6. A)
    26. 06. - Hana Schoberová (1. A)
    29. 06. - Mgr. Hana Hájková
    30. 06. - Tomáš Pasecký (9. A)
    30. 06. - Adam Vrána (7. B)

  • Volby do školské rady
    Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení ŠKOLSKÉ RADY na funkční období 2017 - 2020 následující:
    zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr. Jana Kantová
    zástupci zřizovate: Mgr. Milan Javůrek, Mgr. Markéta Šmídová
    zástupci rodičů: Lucie Hrušková, Mgr. Lenka Marková
  • Rozpis pedagogických rad

    15. 11. 2017 - čtvrtletní pedagogická rada
    17. 1. 2018 - pololetní pedagogická rada
    18. 4. 2018 - čtvrtletní pedagogická rada
    18. 6. 2018 - závěrečná pedagogická rada

Organizace školního roku 2017/2018

1. Školní rok 2017/2018

  •  Zahájení školního roku v pondělí 4. 9. 2017 v 8.00 hodin
  • První pololetí bude ukončeno ve středu 31. 1. 2018

  • Druhé pololetí bude ukončeno v pátek 29. 6. 2018  

2. Vysvědčení

  • Vysvědčení za první pololetí bude vydáno ve středu 31. 1. 2018

  • Vysvědčení za druhé pololetí bude vydáno v pátek 29. 6. 2018

3. PRÁZDNINY

  • Podzimní prázdniny - čtvrtek 26. 10. a pátek 27. 10. 2017

  • Vánoční prázdniny trvají od soboty 23. 12. 2017 do úterý 2. 1. 2018

 Ve čtvrtek 21. 12. a v pátek 22. 12. budou ředitelská volna.

  • Vyučování začne ve středu 3. 1. 2018

  • Pololetní prázdniny jsou v pátek 2. 2. 2018

  • Jarní prázdniny trvají od pondělí 26. 2. do neděle 4. 3. 2018

  • Velikonoční prázdniny - čtvrtek 29. 3. a pátek 30. 3. 2018 + pondělí 2. 4. státní svátek 

  • Hlavní prázdniny trvají - od neděle 1. 7. do pátku 31. 8. 2018

  • Školní rok 2018 / 2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018

4. Ředitelská volna

  • BUDOU VČAS PŘIPOMENUTA DĚTEM I RODIČŮM
  • čtvrtek 21. 12. 2017, pátek 22. 12. 2017
  • pondělí 30. 4. 2018
  • pondělí 7. 5. 2018

5. Státní svátky

  • Čtvrtek 28. 9. 2017 - Den české státnosti

  • Sobota 28. 10. 2017 - Den vzniku samostatného Československa

  • Pátek 17. 11. 2017 - Den boje za svobodu a demokracii

  • Neděle 24. 12. 2017 - Štědrý den

  • Pondělí 25. 12. 2017 - 1. svátek vánoční

  • Úterý 26. 12. 2017 - 2. svátek vánoční

  • Pondělí 1. 1. 2018 - Nový rok, Den obnovy samostatného českého státu

  • Pátek 30. 3. 2018 - Velký pátek

  • Pondělí 2. 4. 2018 - Pondělí velikonoční

  • Úterý 1. 5. 2018 - Svátek práce

  • Úterý 8. 5. 2018 - Den vítězství

  • Čtvrtek 5. 7. 2018 - Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

  • Pátek 6. 7. 2018 - Den upálení Mistra Jana Husa

  • Státní svátky jsou dny pracovního klidu

Významné dny ve školním roce 2017/2018

  • Sobota 11. 11. 2017 - Den válečných veteránů
  • Úterý 16. 1. 2018 - Den památky Jana Palacha
  • Sobota 27. 1. 2018 - Den památky obětí holocaustu
  • Pátek 9. 3. 2018 - Den památky obětí vyhlaz. terez. tábora v Osvětimi - Březince
  • Pondělí 12. 3. 2018 - Den přístupu ČR k NATO
  • Středa 28. 3. 2018 - Den narození J. A. Komenského
  • Sobota 7. 4. 2018 - Den vzdělanosti
  • Sobota 5. 5. 2018 - Květnové povstání českého lidu
  • Úterý 15. 5. 2018 - Den rodin
  • Neděle 10. 6. 2018 - Den památky obětí vyhlazení obce Lidice
  • Pondělí 18. 6. 2018 - Den hrdinů druhého odboje
  • Pátek 27. 6. 2018 - Den památky obětí komunistického režimu

Významné dny jsou dny pracovní. (Zákon č. 245/2000 Sb. o státních svátcích (tj. dnech pracovního klidu) a o významných dnech ve znění poslední úpravy zákonem č. 226/2017 Sb., ke dni 1. 7. 2017).

6. Zápis do I. třídy pro školní rok 2017 / 2018

  •  Všichni budoucí prvňáčci dostanou včas pozvánky.  

7. Přijímací řízení na střední školy ve školním roce 2017 / 2018

  • BUDE UPŘESNĚNO, ZDE JSOU DATA Z LOŇSKÉHO ROKU
  • Podání přihlášky na střední školu s talentovou zkouškou bude upřesněno (?30. 11. 2016?)

  • Konání talentových zkoušek bude upřesněno (? 2. - 15. 1. 2017)

  • Podání přihlášky na ostatní střední školy (bez talentové zkoušky)  bude upřesněno (?do 15. 3. 2017)

  • První kolo přijímacího řízení na střední školy bude upřesněno (?v termínu 22. 4. - 30. 4. 2017)