Zlatý Ámos

Dne 25. 3. 2022 se v Praze v sále hotelu Olšanka konalo finále ankety Zlatý Ámos. Mezi šesti finalisty byla i naše paní učitelka Mgr. Jana Šírová.

Před vlastním finále probíhaly ve škole přípravy, do kterých se zapojila spousta lidí – pekly se „sejkory“, nacvičovaly se scénky, vytvářely se transparenty,…

Fandit paní učitelce přijel autobus plný dětí a pedagogických pracovníků školy, zúčastnil se i pan starosta Ing. Petr Matyáš. Všichni si „finálové odpoledne“ krásně užili. Paní učitelce mockrát děkujeme za postup do finále ankety a za skvělou reprezentaci školy i města Rokytnice nad Jizerou. Přejeme jí v životě samé krásné a rozesmáté dny J a mnoho úspěchů v životě i v další práci.

Děkujeme!

Všichni ze základní školy