3D tiskárna má další zpoždění

Omlouváme se za zpoždění dodání vaší 3D tiskárny

Dobrý den,

předem bych se vám chtěl omluvit za dlouhé čekání na odeslání vaší 3D tiskárny. Bohužel komplikace se spuštěním nového webu prusa3d.cz způsobily znemožnění nahrání objednávek tiskáren do systému a tím i jejich odesílání.

Nyní již máme přesnější informace od vývojářů a v průběhu příštího týdne bychom měli začít odesílat první tiskárny. Jedná o více než 350 tiskáren, mějte proto prosím strpení, některé tiskárny se mohou opozdit.

V tuto chvíli je zbytečné nás kontaktovat ohledně přesného termínu odeslání vaší tiskárny. K odeslání dojde co nejdříve po zprovoznění databáze. Jakmile bude vaše 3D tiskárna systémově zaevidována k odeslání, pošleme vám přístupové údaje do online kurzu a zároveň vám v nejbližších dnech dorazí informace od kurýrní služby DPD se sledovacím číslem zásilky.

Děkuji vám za pochopení a vaši trpělivost.

Za tým Průša pro školy

Pavel Pelčák (20. 1. 2022)