17. 4. od 16:30 - ve třídách a potom i v jídelně

EU peníze školám

Na základě žádosti byla naší škole poskytnuta dotace z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost na realizaci projektu EU Peníze školám. Realizace projektu běžela od června 2011. Účelem dotace byla podpora kvalitního vzdělávání žáků na základních školách.

Naše škola díky této dotaci postupně zkvalitnila vybavení tříd, počítačové učebny a dalších odborných učeben. V souvislosti s projektem naši vyučující získali celkem 58 osvědčení o vzdělávání, neboť postupně absolvovali vzdělávací semináře a kurzy. Dále učitelé vypracovat 552 DUMů (didaktický učební materiál). Tyto učební materiály se využívají při výuce, zveřejňujeme a jsou dostupné na www.dumy.cz . Z poskytnuté dotace jsme mohli obstarat i další pomůcky a učebnice. Projekt byl ukončen v roce 2014.

eu-penize-skolam